Úvod podrobnostitvorba pojistných programů

tvorba pojistných programů

Tvorba pojistných programů

Jako registrovaný pojišťovací makléř ve smyslu Zákona o pojišťovnictví č. 363/1999 Sb. zastupujeme své klienty při jednání s pojišťovnami. Zpravidla provádíme umístění komplexního pojistného programu formou výběrového řízení mezi pojišťovnami, jehož výsledky v přehledné podobě předkládáme Vaší společnosti ke zvážení s doporučeními dalšího postupu. Celý administrativní proces těchto pravidelně se opakujících výběrových řízení zajišťujeme vlastními silami.

Pouze profesionálně vedené výběrové řízení se správně zvoleným zadáním pro pojišťovny umožňuje porovnání nabídek pojišťoven a rozlišení jejich návrhů v písemně zpracovaném porovnání, které je opět předloženo vedení Vaší společnosti. Tímto způsobem a po jistém čase pravidelně se opakujícím "Tendrem" zajišťujeme dokonalé využití konkurenčního prostředí v zájmu našeho klienta.

Jsme připraveni nabídnout našim klientům naše speciální produkty zaměstnaneckých programů, které pracují s produkty této oblasti, a které mají mimořádný význam pro naše klienty:

  • PARTNER BONUS a PROGRAM TREND

> > > další strana