Úvod zajištění na stáříinvestiční zlato - Zlatý depozit

investiční zlato - Zlatý depozit

 

TŘI VELMI DOBRÉ DŮVODY PRO INVESTICI DO ZLATA - ZLATÉHO DEPOZITU

1. Peníze ztrácejí svou kupní sílu, zlato si ji neustále drží ...

Rychle a hodně tisknout peníze na oživení konzumní poptávky není řešení, protože přebytek peněz znamená vždycky deficit jejich hodnoty; kupní síla peněz tím klesá. Zlato však není ohroženo poklesem hodnoty, neboť jeho kupní síla zůstává stejná při inflaci i při změně měny. Na zlatě se sice mění jeho nominální cena za určité množství, ale kupní síla tohoto množství zůstává již po mnoho staletí konstantní.


2. Množství zlata je omezené ...

Množství zlata je omezené, ale poptávka neustále hodně stoupá. Výroba šperků nebo luxusního zboží je však vedlejší. Hightech přístroje a paměťová média obsahují zlato, stejně tak náročná lékařská technika, i moderní technika pro životní prostředí by byla bez použití zlata skoro nemožná. Rostoucí spotřeba zlata nezaručuje pouze udržení jeho hodnoty, ale i jeho rozvoj. Kdo se ho chce tohoto rozvoje zúčastnit, měl by se rychle rozhodnout, protože celkové světové zásoby zlata se vejdou do krychle o straně 20 metrů.


3. Všichni se shodují ...

Co se týče tématu - Zlato, mezinárodní i domácí odborný tisk se shoduje. Jako forma investice je doporučená ve všech zemích světa, Českou republiku nevyjímaje. Analýzy vycházejí z ceny zlata, téměř 1500 dolarů za trojskou unci na konci roku 2011. V r. 2020 by podle americké expertky Louise Yamada - mohla být cena za unci kolem 3000 dolarů. Velký nárust, že?


Výhody pro KLIENTA:

  • Na rozdíl od internetových a jiných obchodů, které se vyznačují tvrzením: "čím menší množství zlata si koupíte, tím vyšší bude naše cena" (rozdíl může   být i 30%), my nakupujeme pro naše klienty za skoro kilogramové ceny při jakékoliv měsíční splátce od 600,-Kč / 25,- EUR.
  • Naše kilogramové ceny jsou tedy levnější než kilogramové ceny kteréhokoliv internetového a jiného obchodu v České republice, protože nákup realizujeme bez jakýchkoliv mezičlánků (meziprodejci) tzn. přímo od výrobce cihliček.
  • Produkt se vyznačuje maximální možnou flexibilitou: možnost navýšení splátek, snížení splátek, prodloužení či zkrácení doby spoření.
  • Možnost spořit od 600,-Kč / 25,- EUR měsíčně (při jednorázových nákupech se minimální částka pohybuje nad 50 EUR, za které si klient může pořídit 1g zlata).
  • Zlato je pro klienty kdykoliv fyzicky k dispozici - nekupujeme certifikáty, ani akcie, ale fyzické zlato.
  • Zlato je po celou dobu trvání smluvního vztahu vždy majetkem klienta a je uloženo v notářské úschově. Peněžní platby jdou tedy přímo na účet notáře.
  • Fyzické zlato může být klientem kdykoliv prodáno, to znamená jeho maximální likviditu. Rozdíl mezi nákupem a prodejem je přibližně 1%, což je nejmenší nabízený rozdíl v České republice. Jsme nejlevnější.
  • Informace o účtu jsou pro klienta kdykoliv okamžitě k dispozici.
  • Klient si může kdykoliv nechat zaslat uschované množství zlata na adresu kurýrem, kterou si určí.