Úvod podrobnostibezplatná osobní finanční analýza

bezplatná osobní finanční analýza

Analýza stávajícího stavu (Osobní finanční analýza)

Pokud se rozhodnete využít služeb osobního finančního poradce, dostane se Vám plné péče již od začátku. Pro správný postup při stanovení osobního finančního plánu je velmi důležité znát současný stav řešení Vašich potřeb a již uzavřených smluv. Pro vypracování variantního návrhu je tedy společně s Vámi vypracována bezplatná OSOBNÍ FINANČNÍ ANALÝZA. Zjištěné údaje jsou zpracovány do přehledné tabulky a následně odprezentovány zároveň s návrhem osobního finančního plánu pro Vaši osobu, případně celou rodinu.

 

Postup Vašeho osobního finančního poradce:

Osobní finanční poradce je orientován na nalezení nejlepšího nezávislého řešení dle potřeb a cílů klienta a jeho rodinných příslušníků.

Pracuje komplexně, důvěryhodně a mimo řešení jednotlivých záležitostí je jeho cílem vypracování Vašeho dlouholetého finančního portfolia - plánu. Pracuje s produkty více institucí, které umí vhodným způsobem kombinovat podle potřeb klienta. Tím se výrazně odlišuje od zástupců jednotlivých finančních ústavů (pojišťoven, bank, stavebních spořitelen apod.), kteří se snaží prosadit své produkty bez ohledu na to, zda je klient potřebuje nebo nepotřebuje.

  • představení sebe a společnosti
  • chování současného finančního trhu a jak se na něm vyznat
  • vaše cíle a přání (bydlení, důchod, děti, investice apod.)
  • analýza stávajícího stavu - Osobní finanční analýza

Pro správný postup při stanovení osobního finančního plánu je velmi důležité znát stávající řešení již uzavřených smluv, potřeby, užitek, přání, priority, aktuální stav financí a finanční možnosti klienta v budoucnosti. Zjišťované údaje jsou zpracovány do přehledné tabulky. Získané materiály a data, která podléhají zákonu O ochraně osobních údajů, jsou zdrojem pro vytvoření finančního portfolia.

NACHYSTEJTE SI PROSÍM
VEŠKERÉ (všech členů Vaší rodiny) pojistné smlouvy (životní, úrazová a jiná osobní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti apod.), smlouvy stavebního spoření (poslední výpisy stavu účtů), smlouvy na investice (podílové fondy, akcie apod.), smlouvy na penzijní připojištění, výpisy    z bankovních účtů, příjmy (zaměstnání-podnikání, dědictví apod.) a náklady rodiny (na domácnost, bydlení, dovolená, koníčky), případně jiné skutečnosti ovlivňující Vaše peněžní toky (cash flow) rodiny.

  • finanční portfolio

Finanční portfolio je klientovi šité na míru. Prostřednictvím osobní finanční analýzy, nejaktuálnějších informací z finančního trhu, výpočtů a kalkulací osobní finanční poradce pro Vás zpracuje vždy několik nejvhodnějších, které Vám předloží variant a pomůže vybrat nejlepší řešení odpovídající Vaším představám a cílům. Obsahuje také posouzení aktuálního stavu již uzavřených smluv a financí, včetně odhalení slabin a nedostatků a jejich možnou úpravu.

  • stálá péče

Návrhem řešení a uspokojením stávajících potřeb práce osobního finančního poradce nekončí. Je Vám k dispozici vždy, pokud budete mít nějaké dotazy nebo další požadavky. Jeho povinností je pomoci v okamžiku složitých životních situací nebo pojistných událostí a zabezpečovat dlouhodobý servis aplikovaných variant. Musíte být včas informován o významných změnách, které by se případně týkaly uzavřených smluv či navrhovaných řešení, a o všech zajímavých novinkách na finančním trhu (formou osobní návštěvy, telefonicky, mailem apod.)

  • naše garance

Své služby garantujeme klientům pojištěním profesní odpovědnosti. Produkty vybíráme na základě kvality a ve prospěch klienta napříč finančním trhem díky analytickému centru. Naše společnost je na trhu od roku 1993 a patří mezi dynamicky se rozvíjející společnosti ve svém oboru. Jsme členy profesních asociací. Naši osobní finanční poradci jsou pravidelně školeni a testování, aby splňovali náročná kritéria této profese ve Váš prospěch.

 

> > > další strana