ÚvodO firměnaše nabídka služeb a produktů

naše nabídka služeb a produktů

Prvořadým cílem naší společnosti je najít klientovi optimální řešení jeho finančního, pojistného či organizačního požadavku.
To znamená umět se dokonale orientovat v nepřehledné spleti leasingových společností, pojišťoven, bank a finančních institucí, a tím plně uspokojit a hájit zájmy svých klientů. K tomu máme anylytické centrum a vlastní software MOJE INTELIGENTNÍ ADMINISTRATIVA

Umíme vhodně kombinovat různé druhy služeb, a tím vytvořit ucelený systém, který potřebuje většina firem.
V roce 1996 jsme na trh uvedli finanční produkt "PARTNER GLOBAL", který obsahuje celé spektrum finančních služeb pro naše klienty:

 • Při pohledu na nízké úrokové sazby v bankách je zde možnost zabývat se myšlenkou jakým způsobem efektivně a přitom daňově co nejvýhodněji umístit volné finanční prostředky Vašeho osobního cash-flow, či Vámi řízené společnosti. Projekt PARTNER INVEST včetně daňové optimalizace je tu pro Vás.

 • Nabídka programu skupinového pojištění osob pro Vaše zaměstnance. Program PARTNER BONUS umožňuje zaměstnavateli využít daňové zvýhodnění, jak u životního pojištění, tak u penzijního připojištění se státním příspěvkem. Uděláme pro Vás výběrové řízení včetně celkové kalkulace a administrativní podpory.

 • Nabídka PARTNER INSURANCE je pojištění pro průmysl, podnikatele a organizace. Zjistíme Vaši dosavadní pojistnou ochranu z pohledu úplnosti a přiměřenosti ceny k danému riziku. Na základě provedené analýzy Vám navrhneme další postup optimalizace pojištění, uděláme pro Vás nové výběrové řízení napříč celým pojišťovacím trhem. Pravidelná výběrová řízení mezi pojistiteli, zajištění likvidace škod, komplexní správa smluv, jsou nedílnou součástí nabízené správy pojistných smluv.

 • RISK MANAGEMENT je uchovávání zdrojů, které potřebujete k dosažení Vašich cílů. Vašimi hodnotami je majetek společnosti a především její dobré jméno. Proto identifikujeme veškerá rizika, která ohrožují Vaši společnost. Jednotlivá rizika oceníme podle jejich dopadu na hospodaření společnosti a četnost jejich výskytu. Navrhneme Vám, která rizika je vhodné financovat z vlastních prostředků a která přenést na pojišťovnu. Pro výše uvedené máme produkt AUDIT INSURANCE PARTNER.

 • AUDIT AUTO PARTNER máme pro Vaše flotilové či jednotlivé pojištění Vašeho automobilového parku.

 • Cestou k Vaší prosperitě a konkurenceschopnosti nejen na našem trhu je EFEKTIVNÍ DESIGN. Přináší trvale udržitelnou konkurenceschopnost, navýšení obratu a zvyšování zisku, novou estetickou hodnotu, vyšší uživatelský komfort, průnik na nové trhy a vytváření nových obchodních příležitostí, snížení nákladů spojených s výrobou, logistikou skladování a subdodavatelských vztahů, podporu budování značky.

 • Peníze vydané v rámci leasingu jdou celé do nákladů - u úvěru pouze úroky; nejen pro to je tu pro Vás PARTNER LEASING a ÚVĚR.

 • OSOBNÍ FINANČNÍ PORADCE je Váš PARTNER.  Je tady pro Vás a Vaše zaměstnance pro řešení individuálních potřeb prostřednictvím bezplatné osobní finanční analýzy. Zajistíme komplexně celé Vaše rodinné cash-flow pod jednou střechou - financování bydlení, zajištění, investice, pojištění osob a privátního majetku, pojištění aut, celkové ekonomické rodinné poradenství apod. „Cestou bezplatné osobní finanční analýzy k individuální a rodinné prosperitě“.

 • Potřebujete provozní, investiční či hypotéční úvěr ke svému podnikání? Partner banka Vám pomůže najít nejvhodnější variantu řešení z bankovní i nebankovní sféry.

 • INFO PARTNER na našich www stránkách Vás bude informovat o Vašem stávajícím pojistném, likvidním či cash-flow stavu. Také tam budou nachystány pro Vás důležité informace, novinky a příležitosti.

 • projekt: www.auditor-pojisteni.cz