ÚvodO firměhistorie

historie

PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o.

je nezávislá makléřská společnost, která již od roku 1993 úspěšně působí na našem trhu a od počátku se zabývá finančním leasingem, makléřstvím v oblasti pojištění, investičním a ekonomickým poradenstvím a osobním finančním poradenstvím na principu individuálního přístupu ke klientovi.

  • JE AUDITOREM FINANČNÍHO A POJIŠŤOVACÍHO TRHU

Na základě své činnosti sleduje prostřednictvím svého analytického centra nabídku nejvhodnějších produktů ve prospěch klienta všech bankovních ústavů, leasingových společností, pojišťoven, penzijních fondů, investičních společností a ostatních subjektů pohybujících se na poli finančních a ekonomických transakcí.

  • VYTVOŘILA VLASTNÍ SOFTWARE MIA 

MOJE INTELIGENTNÍ ADMINISTRATIVA (MIA) je špičkový software pro finanční a pojišťovací poradce. Je otevřený, transparentní a kontrolovatelný. Je to nejkomplexnější a nejintuitivnější software svého druhu na našem trhu. 
              
Poslání a vize společnosti:

  • NEZÁVISLOST

Působíme jako nezávislá finanční instituce s aktivní marketingovou strategií vůči svým partnerům a klientům. Nabízíme komplexní řešení a vysoce profesionální služby určené pro jednotlivce, firmy a organizace.

  • KLIENTSKÝ SERVIS

Naší předností je individuální přístup založený na analýze potřeb klienta a optimalizací dlouhodobého řešení. Svou činností jsme zaměřeni na vytvoření partnerského vztahu s klientem. K tomu nám pomáhá vlastní on-line administrativní systém produkce, provizí, klientů a pojistných událostí MIA (Moje Inteligentní Administrativa)

  • NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Nabízíme na trhu nadstandardní služby v oblasti servisu a prodeje finančních služeb a produktů. Našim zásadním odlišením a silou je způsob a systém kombinace jednotlivých služeb a produktů s cílem dosažení vysokého efektu pro našeho klienta a jeho dlouhodobé ekonomické stability.

  • IMAGE FIRMY

Naší činností chceme dosáhnout váženého postavení našich klientů, našich partnerů a naší společnosti na trhu. Cílem naší firmy je vytvoření stabilní, rentabilní a proklientsky orientované společnosti s prestižním postavením na trhu.

  • NAŠE LOGO A MOTTO

Moderní logo skládající se z pyramidy se širokým základem profesionálních služeb směřující k vrcholu potřeb a užitku našeho klienta. Efektivita našich služeb, znázorňuje křivka růstu, která prochází celou pyramidou. Modrá barva je barvou klidu, souladu, symbolizuje věrnost, důvěru, oddanost a tradici. Oranžová barva je symbolem optimismu, radosti ze života, s pozitivní energií, síly a odvahy. Je to barva stvořená z barevných kvalit červené a žluté, které jsou symbolem faktorů osobnosti a moudrosti.
 
              “Pohodlí s garancí”


                     logo PMS pro AXU                        PMS_blue_razitko  logo MIA_pruhledne